Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JJJ Akun tyyppi Ni-MH Kennon koko 4/3A Kennon koko 4/3R23 Nimellisjännite 1,2V Kapasiteetti 4,5Ah Lähdöt juotoslevyt Ulkomitat Ø18x69mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus 1kpl Akkujen... Lue lisää
12,55 €(Sis.alv)
10,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-43A-4500-BL
- Paino: 64 g
- Nimellisjännite: 1,2V
- Valmistaja: JJJ
- Lähdöt: juotoslevyt
- Ulkoiset koot: Ø18x69mm
- Akun tyyppi: Ni-MH
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | JJJ |
| Akun tyyppi | Ni-MH |
| Kennon koko | 4/3A |
| Kennon koko | 4/3R23 |
| Nimellisjännite | 1,2V |
| Kapasiteetti | 4,5Ah |
| Lähdöt | juotoslevyt |
| Ulkomitat | Ø18x69mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1kpl |
| Akkujen ominaisuudet | matala + |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista