Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JJJ Akun tyyppi Ni-MH Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 80mAh Akkujen ominaisuudet kaksoisnapa "+":lla, yksittäinen napa "-":lla Ulkomitat Ø16x18mm Lähdöt 3pin Toimintalämpötila... Lue lisää
4,42 €(Sis.alv)
3,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-803
- Paino: 10.3 g
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -10...45°C
- Valmistaja: JJJ
- Lähdöt: 3pin
- Ulkoiset koot: Ø16x18mm
- Akun tyyppi: Ni-MH
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | JJJ |
| Akun tyyppi | Ni-MH |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 80mAh |
| Akkujen ominaisuudet | kaksoisnapa "+":lla, yksittäinen napa "-":lla |
| Ulkomitat | Ø16x18mm |
| Lähdöt | 3pin |
| Toimintalämpötila | -10...45°C |
| Latauslämpötila | 0...45°C |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista