Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JJJ Akun tyyppi Ni-MH Kennon koko 2/3AA Nimellisjännite 1,2V Kapasiteetti 600mAh Lähdöt ei ole Ulkomitat Ø13,9x28,1mm Akkujen ominaisuudet matala + Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)... Lue lisää
2,73 €(Sis.alv)
2,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-23AA60JJJ
- Paino: 12.1 g
- Nimellisjännite: 1,2V
- Valmistaja: JJJ
- Lähdöt: ei ole
- Ulkoiset koot: Ø13,9x28,1mm
- Akun tyyppi: Ni-MH
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | JJJ |
| Akun tyyppi | Ni-MH |
| Kennon koko | 2/3AA |
| Nimellisjännite | 1,2V |
| Kapasiteetti | 600mAh |
| Lähdöt | ei ole |
| Ulkomitat | Ø13,9x28,1mm |
| Akkujen ominaisuudet | matala + |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista