Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja JJJ Akun tyyppi Ni-MH Nimellisjännite 1,2V Kapasiteetti 1100mAh Lähdöt ei ole Ulkomitat Ø16,3x27,4mm Kennon koko 1/2A Akkujen ominaisuudet matala + Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)... Lue lisää
3,95 €(Sis.alv)
3,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-12A110JJJ
- Paino: 18.9 g
- Nimellisjännite: 1,2V
- Valmistaja: JJJ
- Lähdöt: ei ole
- Ulkoiset koot: Ø16,3x27,4mm
- Akun tyyppi: Ni-MH
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | JJJ |
| Akun tyyppi | Ni-MH |
| Nimellisjännite | 1,2V |
| Kapasiteetti | 1100mAh |
| Lähdöt | ei ole |
| Ulkomitat | Ø16,3x27,4mm |
| Kennon koko | 1/2A |
| Akkujen ominaisuudet | matala + |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista