Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja CSB BATTERY Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 6V Kapasiteetti 4,5Ah Teknologia AGM Akkujen ominaisuudet automaattinen Ulkomitat 70x48x107,5mm Varastointiaika 3-5 vuotta Lähdöt... Lue lisää
38,09 €(Sis.alv)
30,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-GP645
- Paino: 0.87 kg
- Nimellisjännite: 6V
- Valmistaja: CSB BATTERY
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 70x48x107,5mm
- Johtojen koot: 6,35mm
- Johtojen koot: 4,8mm
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CSB BATTERY |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 6V |
| Kapasiteetti | 4,5Ah |
| Teknologia | AGM |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Ulkomitat | 70x48x107,5mm |
| Varastointiaika | 3-5 vuotta |
| Lähdöt | liittimet |
| Akkujen käyttösovellus | tasavirtajärjestelmät |
| Akkujen käyttösovellus | UPS |
| Johtojen koot | 4,8mm |
| Johtojen koot | 6,35mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €