Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ENERSYS Toimintalämpötila -85...85°C Kennon koko D Akun tyyppi lyijyhappo Ulkomitat Ø34x60mm Nimellisjännite 2V Kapasiteetti 2,5Ah Varastointiaika 10 vuotta Teknologia AGM Akkujen... Lue lisää
32,91 €(Sis.alv)
26,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CYCLON-D
- Paino: 0.18 kg
- Nimellisjännite: 2V
- Toimintalämpötila: -85...85°C
- Valmistaja: ENERSYS
- Ulkoiset koot: Ø34x60mm
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ENERSYS |
| Toimintalämpötila | -85...85°C |
| Kennon koko | D |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Ulkomitat | Ø34x60mm |
| Nimellisjännite | 2V |
| Kapasiteetti | 2,5Ah |
| Varastointiaika | 10 vuotta |
| Teknologia | AGM |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Akkujen ominaisuudet | korkea virtatehokkuus |
| Akkujen ominaisuudet | nopean lataamisen mahdollisuus (1 tunnin aikana 90% kapasitanssia) |
| Akkujen ominaisuudet | syväpurkauksen korkea kestävyys |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €