Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CSB BATTERY Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 12V Lähdöt liittimet Ulkomitat 151x51x98mm Akkujen ominaisuudet automaattinen Akkujen käyttösovellus tasavirtajärjestelmät Akkujen... Lue lisää
57,86 €(Sis.alv)
46,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-HR1224WF2F1
- Paino: 1.99 kg
- Teho: 24W
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: CSB BATTERY
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 151x51x98mm
- Johtojen koot: 6,35mm
- Johtojen koot: 4,8mm
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa 14 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CSB BATTERY |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 12V |
| Lähdöt | liittimet |
| Ulkomitat | 151x51x98mm |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Akkujen käyttösovellus | tasavirtajärjestelmät |
| Akkujen käyttösovellus | UPS |
| Teknologia | AGM |
| Johtojen koot | 4,8mm |
| Johtojen koot | 6,35mm |
| Teho | 24W |
| Varastointiaika | 3-5 vuotta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €