Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ECO FORCE Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 12V Kapasiteetti 7Ah Teknologia AGM Akkujen ominaisuudet automaattinen Ulkomitat 151x50x99mm Varastointiaika 3-5 vuotta Tuotantosarja EF... Lue lisää
28,83 €(Sis.alv)
22,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-EF7-12T1ECF
- Paino: 1.84 kg
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: ECO FORCE
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 151x50x99mm
- Tuotantosarja: EF
- Versio: slim
- Johtojen koot: 4,8mm
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ECO FORCE |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 12V |
| Kapasiteetti | 7Ah |
| Teknologia | AGM |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Ulkomitat | 151x50x99mm |
| Varastointiaika | 3-5 vuotta |
| Tuotantosarja | EF |
| Lähdöt | liittimet |
| Johtojen koot | 4,8mm |
| Akkujen käyttösovellus | hälytyslaitteet |
| Akkujen käyttösovellus | tasavirtajärjestelmät |
| Versio | slim |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €