Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 7,2AH - AGM - AUTOMAATTINEN - LÄHDÖT: LIITTIMET
GPL1272F2FR



Valmistaja CSB BATTERY Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 12V Kapasiteetti 7,2Ah Teknologia AGM Akkujen ominaisuudet automaattinen Ulkomitat 150,9x64,8x94,3mm Varastointiaika 10-12 vuotta... Lue lisää
72,75 €(Sis.alv)
57,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-GPL1272F2FR
- Paino: 2.54 kg
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: CSB BATTERY
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 150,9x64,8x94,3mm
- Johtojen koot: 6,35mm
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa 13 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CSB BATTERY |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 12V |
| Kapasiteetti | 7,2Ah |
| Teknologia | AGM |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Ulkomitat | 150,9x64,8x94,3mm |
| Varastointiaika | 10-12 vuotta |
| Lähdöt | liittimet |
| Johtojen koot | 6,35mm |
| Akkujen käyttösovellus | tasavirtajärjestelmät |
| Akkujen käyttösovellus | UPS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €