Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 6AH - AGM - AUTOMAATTINEN - BV - JOH.KOOT: 4,8MM
BV 6-12 T1



Valmistaja BPOWER Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 12V Kapasiteetti 6Ah Lähdöt liittimet Ulkomitat 90x70x101mm Akkujen ominaisuudet automaattinen Nettopaino 1,91kg Varastointiaika 6-9 vuotta... Lue lisää
31,88 €(Sis.alv)
25,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-BV6-12T1BP
- Paino: 1.89 kg
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: BPOWER
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 90x70x101mm
- Tuotantosarja: BV
- Johtojen koot: 4,8mm
- Nettopaino: 1,91kg
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BPOWER |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 12V |
| Kapasiteetti | 6Ah |
| Lähdöt | liittimet |
| Ulkomitat | 90x70x101mm |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Nettopaino | 1,91kg |
| Varastointiaika | 6-9 vuotta |
| Teknologia | AGM |
| Tuotantosarja | BV |
| Akkujen käyttösovellus | hälytyslaitteet |
| Akkujen käyttösovellus | tasavirtajärjestelmät |
| Johtojen koot | 4,8mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €