Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja B.B. Battery Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 12V Kapasiteetti 40Ah Lähdöt M6 ruuvit Ulkomitat 197x165x171mm Akkujen ominaisuudet automaattinen Nettopaino 14,3kg Teknologia AGM... Lue lisää
228,09 €(Sis.alv)
181,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-BPS40-12BB
- Paino: 14.49 kg
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: B.B. Battery
- Lähdöt: M6 ruuvit
- Ulkoiset koot: 197x165x171mm
- Nettopaino: 14,3kg
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | B.B. Battery |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 12V |
| Kapasiteetti | 40Ah |
| Lähdöt | M6 ruuvit |
| Ulkomitat | 197x165x171mm |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Nettopaino | 14,3kg |
| Teknologia | AGM |
| Akkujen käyttösovellus | hälytyslaitteet |
| Akkujen käyttösovellus | sykliseen käyttöön |
| Akkujen käyttösovellus | tasavirtajärjestelmät |
| Varastointiaika | 12 vuotta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €