Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja YUASA Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 12V Kapasiteetti 22Ah Teknologia AGM Akkujen ominaisuudet automaattinen Ulkomitat 181x76x167mm Varastointiaika jopa 1400 sykliä Lähdöt... Lue lisää
132,50 €(Sis.alv)
105,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-REC22-12BY
- Paino: 6.31 kg
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: YUASA
- Lähdöt: silmukka M5
- Ulkoiset koot: 181x76x167mm
- Nettopaino: 6,2kg
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa 17 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | YUASA |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 12V |
| Kapasiteetti | 22Ah |
| Teknologia | AGM |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Ulkomitat | 181x76x167mm |
| Varastointiaika | jopa 1400 sykliä |
| Lähdöt | silmukka M5 |
| Akkujen käyttösovellus | aurinkokennotekniikka |
| Akkujen käyttösovellus | sykliseen käyttöön |
| Nettopaino | 6,2kg |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €