Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 20AH - AGM - AUTOMAATTINEN - 181X76X165MM - 80W
HRL1280WFR



Valmistaja CSB BATTERY Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 12V Kapasiteetti 20Ah Lähdöt M5 ruuvit Ulkomitat 181x76x165mm Akkujen ominaisuudet automaattinen Akkujen käyttösovellus... Lue lisää
166,78 €(Sis.alv)
132,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-HRL1280WFR
- Paino: 6.62 kg
- Teho: 80W
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: CSB BATTERY
- Lähdöt: M5 ruuvit
- Ulkoiset koot: 181x76x165mm
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CSB BATTERY |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 12V |
| Kapasiteetti | 20Ah |
| Lähdöt | M5 ruuvit |
| Ulkomitat | 181x76x165mm |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Akkujen käyttösovellus | tasavirtajärjestelmät |
| Akkujen käyttösovellus | UPS |
| Teknologia | AGM |
| Teho | 80W |
| Varastointiaika | 10-12 vuotta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €