Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 110AH - AGM - 328X172X220MM - LÄHDÖT: M8 RUUVIT
SBL 110-12I



Valmistaja SSB Akun tyyppi lyijyhappo Nimellisjännite 12V Kapasiteetti 110Ah Lähdöt M8 ruuvit Ulkomitat 328x172x220mm Varastointiaika 10-12 vuotta Nettopaino 30kg Akkujen käyttösovellus... Lue lisää
381,02 €(Sis.alv)
303,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-SBL110-12IS
- Paino: 28.96 kg
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: SSB
- Lähdöt: M8 ruuvit
- Massa: 30kg
- Ulkoiset koot: 328x172x220mm
- Nettopaino: 30kg
- Teknologia: AGM
- Akun tyyppi: lyijyhappo
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 14,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SSB |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Nimellisjännite | 12V |
| Kapasiteetti | 110Ah |
| Lähdöt | M8 ruuvit |
| Ulkomitat | 328x172x220mm |
| Varastointiaika | 10-12 vuotta |
| Nettopaino | 30kg |
| Akkujen käyttösovellus | hälytyslaitteet |
| Akkujen käyttösovellus | tasavirtajärjestelmät |
| Teknologia | AGM |
| Yhteensopivat tuotteet | SAZ200/01 |
| Yhteensopivat tuotteet | SAZ400/01 |
| Yhteensopivat tuotteet | ZZA-200S |
| Yhteensopivat tuotteet | ZZA-300A |
| Yhteensopivat tuotteet | ZZA-400S |
| Yhteensopivat tuotteet | ZZA-600S |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €