Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AKYGA BATTERY Suojaus oikosulku SCP Suojaus purkaus- Suojaus ylikuormitus- OPP Suojaus ylikuormitussuoja Ulkomitat Ø18,5x69,5mm Huippuvirta 1,5A Kapasiteetti 3500mAh Nimellisjännite 3,6V... Lue lisää
15,08 €(Sis.alv)
12,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: INR18650-35M-PCM
- Paino: 49 g
- Nimellisjännite: 3,6V
- Valmistaja: AKYGA BATTERY
- Lähdöt: ei ole
- Suojaus: ylikuormitussuoja
- Suojaus: purkaus-
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Ulkoiset koot: Ø18,5x69,5mm
- Huippuvirta: 1,5A
- Akun tyyppi: Li-Ion
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AKYGA BATTERY |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | purkaus- |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuormitussuoja |
| Ulkomitat | Ø18,5x69,5mm |
| Huippuvirta | 1,5A |
| Kapasiteetti | 3500mAh |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kennon koko | 18650 |
| Kennon koko | MR18650 |
| Lähdöt | ei ole |
| Akkujen ominaisuudet | korkea + |
| Akkujen ominaisuudet | PCB suojaus |
| Akun tyyppi | Li-Ion |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €