Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKKU: LI-ION - 18650,MR18650 - 3,6V - 2900MAH - Ø18,25X64,95MM - 6A
INR18650-29E BOX



Valmistaja DMEGC Pakkaus teollisuus- Huomio! Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille. Kennot eivät ole suojattu. Vääränlainen käyttö saattaa aiheuttaa vuodon... Lue lisää
695,04 €(Sis.alv)
553,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: INR18650-29EBOX
- Paino: 43.8 g
- Nimellisjännite: 3,6V
- Valmistaja: DMEGC
- Lähdöt: ei ole
- Pakkauksen tyyppi: teollisuus-
- Ulkoiset koot: Ø18,25x64,95mm
- Huippuvirta: 6A
- Akun tyyppi: Li-Ion
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa 10 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | DMEGC |
| Pakkaus | teollisuus- |
| Huomio! | Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille. Kennot eivät ole suojattu. Vääränlainen käyttö saattaa aiheuttaa vuodon, lämmönpäästön, tulipalon ja jopa räjähdyksen. |
| Ulkomitat | Ø18,25x64,95mm |
| Huippuvirta | 6A |
| Kapasiteetti | 2900mAh |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kennon koko | 18650 |
| Kennon koko | MR18650 |
| Lähdöt | ei ole |
| Akun tyyppi | Li-Ion |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €