Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BAK BATTERY Lähdöt ei ole Akkujen ominaisuudet korkea virtatehokkuus Akun tyyppi Li-Ion Huomio! Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille. Kennot eivät ole... Lue lisää
16,65 €(Sis.alv)
13,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: N18650CH-2.6AH
- Paino: 43.5 g
- Nimellisjännite: 3,6V
- Valmistaja: BAK BATTERY
- Lähdöt: ei ole
- Ulkoiset koot: Ø18,5x65,2mm
- Huippuvirta: 7,5A
- Akun tyyppi: Li-Ion
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BAK BATTERY |
| Lähdöt | ei ole |
| Akkujen ominaisuudet | korkea virtatehokkuus |
| Akun tyyppi | Li-Ion |
| Huomio! | Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille. Kennot eivät ole suojattu. Vääränlainen käyttö saattaa aiheuttaa vuodon, lämmönpäästön, tulipalon ja jopa räjähdyksen. |
| Ulkomitat | Ø18,5x65,2mm |
| Kapasiteetti | 2,6Ah |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Huippuvirta | 7,5A |
| Kennon koko | 18650 |
| Kennon koko | MR18650 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €