Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BAK BATTERY Akun tyyppi Li-FePO4 Kennon koko 32140 Nimellisjännite 3,2V Kapasiteetti 15Ah Ulkomitat Ø33,2x140mm Akkujen ominaisuudet korkea virtatehokkuus Huomio! Tuote ainoastaan... Lue lisää
33,94 €(Sis.alv)
27,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BAK-32140FS
- Paino: 0.3 kg
- Nimellisjännite: 3,2V
- Valmistaja: BAK BATTERY
- Ulkoiset koot: Ø33,2x140mm
- Huippuvirta: 30A
- Akun tyyppi: Li-FePO4
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 22 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | BAK BATTERY |
| Akun tyyppi | Li-FePO4 |
| Kennon koko | 32140 |
| Nimellisjännite | 3,2V |
| Kapasiteetti | 15Ah |
| Ulkomitat | Ø33,2x140mm |
| Akkujen ominaisuudet | korkea virtatehokkuus |
| Huomio! | Tuote ainoastaan ammattilaisille, joka ei ole tarkoitettu kuluttajille. Kennot eivät ole suojattu. Vääränlainen käyttö saattaa aiheuttaa vuodon, lämmönpäästön, tulipalon ja jopa räjähdyksen. |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1kpl |
| Huippuvirta | 30A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €