
TECHNO
LISÄTARVIKKEET: KAAPELITIIVISTE - NAVAT: 2 - ØJOH: 2,2÷2,8MM - IP68
6000461GT
Tuotekoodi: 6000461GT
2,83 €(Sis.alv)
2,25 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | TECHNO |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Tuotantosarja | TH381 |
| Huippuvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Ratojen lukumäärä | 3 |
| Johdon halkaisija | 0,25...1mm2 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Kauppanimi | TEEPLUG® |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Yhteensopivat tuotteet | 6000448GT |
| Yhteensopivat tuotteet | 6000461GT |
| Yhteensopivat tuotteet | 6000462KC |
| Yhteensopivat tuotteet | 6000473GT |
| Yhteensopivat tuotteet | 6000520GT |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...8mm |
| Merkintä | L, N, PE |





