
TECHNO
LISÄTARVIKKEET: KAAPELITIIVISTE - NAVAT: 2 - ØJOH: 2÷4MM - IP68
600012500
Tuotekoodi: 600012500
171,92 €(Sis.alv)
136,99 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | TECHNO |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitin | haaroitin |
| Tuotantosarja | TH402 |
| Huippuvirta | 32A |
| Nimellisjännite | 450V |
| Ratojen lukumäärä | 3 |
| Johdon halkaisija | 0,5...4mm2 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Kauppanimi | TEETUBE® |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Ulkohalkaisija | 34mm |
| Liittimen malli | "T" |
