- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TECHNO Liittimen tyyppi AC virta- Sähköasennus ruuvi terminaali Liitin sovitin Tuotantosarja TH391 Huippuvirta 24A Nimellisjännite 450V Ratojen lukumäärä 4 Johdon halkaisija... Lue lisää
22,25 €(Sis.alv)
17,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: THB.391.A4C.L
- Paino: 22 g
- Liittimen tyyppi: AC virta-
- Tiivistysluokka: IP68
- Tiivistysluokka: IP69
- Liitin: sovitin
- Nimellisjännite: 450V
- Johdon halkaisija: 0,25...2,5mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Valmistaja: TECHNO
- Huippuvirta: 24A
- Tuotantosarja: TH391
- Johdon ulkohalkaisija: 7...13,5mm
- Ratojen lukumäärä: 4
- Sähköasennus: ruuvi terminaali
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC LIITIN-RUUVI TERMINAALI - TH391 - 24A - 450V - NAVAT: 4 THB.391.A4C.L
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TECHNO |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitin | sovitin |
| Tuotantosarja | TH391 |
| Huippuvirta | 24A |
| Nimellisjännite | 450V |
| Ratojen lukumäärä | 4 |
| Johdon halkaisija | 0,25...2,5mm2 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tiivistysluokka | IP69 |
| Kauppanimi | TEETUBE® |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...13,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista