
TECHNO
LISÄTARVIKKEET: KAAPELITIIVISTE - NAVAT: 1 - ØJOH: 5,5÷7MM - IP68
6000339GT
Tuotekoodi: 6000339GT
2,63 €(Sis.alv)
2,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TECHNO |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Tuotantosarja | TH387 |
| Huippuvirta | 17,5A |
| Nimellisjännite | 450V |
| Ratojen lukumäärä | 3 |
| Johdon halkaisija | 0,5...4mm2 |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Mekaninen asennus | takamuutteri |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Asennuskierre | M25 |
| Paneelin paksuus | 1...7mm |
| Kauppanimi | TEEPLUG® |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Yhteensopivat tuotteet | 6DB028400 |


