
TECHNO
LISÄTARVIKKEET: KAAPELITIIVISTE - NAVAT: 2 - ØJOH: 2,2÷2,8MM - IP68
6000461GT
Tuotekoodi: 6000461GT
2,83 €(Sis.alv)
2,25 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | TECHNO |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Tuotantosarja | TH381 |
| Huippuvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Ratojen lukumäärä | 3 |
| Johdon halkaisija | 0,25...1mm2 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Asennuskierre | M16x1,5 |
| Kauppanimi | TEEPLUG® |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Merkintä | 1, 2, 3 |





