
TECHNO
LISÄTARVIKKEET: KAAPELITIIVISTE - NAVAT: 1 - ØJOH: 5,5÷7MM - IP68
6000339GT
Tuotekoodi: 6000339GT
2,63 €(Sis.alv)
2,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TECHNO |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
| Sähköasennus | IDC |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Tuotantosarja | TH387 |
| Huippuvirta | 17,5A |
| Nimellisjännite | 500V |
| Ratojen lukumäärä | 4 |
| Johdon halkaisija | 0,5...1,5mm2 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Kauppanimi | TEEPLUG® |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Merkintä | 1, 2, 3, 4 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Ulkohalkaisija | 23mm |
