- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 12W - 24÷28VDC - 5A - SÄH.LIIT: RUUVILIITTIMET - OUT: 1
120ACDRN_24SC

Valmistaja GAPTEC Electronic Asennus DIN-kiskolle Sähköliitäntä ruuviliittimet Toimintalämpötila -20...70°C Ulkomitat 40x125x113mm Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtövirta 5A Teho 12W... Lue lisää
79,30 €(Sis.alv)
63,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 120ACDRN-24SC
- Paino: 0.6 kg
- Teho: 12W
- Taajuus: 47...63Hz
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: GAPTEC Electronic
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: alijännite UVP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 88%
- Ulkoiset koot: 40x125x113mm
- Tuotantosarja: 120ACDRN_SC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24...28V DC
- Lähtövirta: 5A
- Eristyksen jännite: 3kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 12W - 24÷28VDC - 5A - SÄH.LIIT: RUUVILIITTIMET - OUT: 1 120ACDRN_24SC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GAPTEC Electronic |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Ulkomitat | 40x125x113mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 5A |
| Teho | 12W |
| Lähtöjännite | 24...28V DC |
| Taajuus | 47...63Hz |
| Tehokkuus | 88% |
| Tulojännite | 90...264V AC |
| Tulojännite | 127...370V DC |
| Eristyksen jännite | 3kV DC |
| Tuotantosarja | 120ACDRN_SC |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Suojaus | alijännite UVP |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista