- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
A-STAR MICRO - LDO - -ATMEGA328PB - UVIRT: 3,8÷15VDC - PWM: 9
A-STAR 328PB MICRO 3.3V 12MHZ

Valmistaja POLOLU Setin sisältö liittimet Setin sisältö moduuli Lisätiedot tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti Liittimen laji koukku- Lisätoimitoja LED Jännitestabilisaattorin laji... Lue lisää
23,30 €(Sis.alv)
18,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: POLOLU-3163
- Paino: 2 g
- Valmistaja: POLOLU
- Toimintajännite: 3,3V DC
- Virtalähteen jännite: 3,8...15V DC
- Analogisten liittimien määrä: 8
- Levyn koot: 17,8x33mm
- Setin sisältö: liittimet
- Setin sisältö: moduuli
- Liittimen laji: koukku-
- Lisätoimitoja: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
A-STAR MICRO - LDO - -ATMEGA328PB - UVIRT: 3,8÷15VDC - PWM: 9 A-STAR 328PB MICRO 3.3V 12MHZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POLOLU |
| Setin sisältö | liittimet |
| Setin sisältö | moduuli |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Liittimen laji | koukku- |
| Lisätoimitoja | LED |
| Jännitestabilisaattorin laji | LDO |
| Levyn koot | 17,8x33mm |
| PWM kanavat lukumäärä | 9 |
| Toimintajännite | 3,3V DC |
| Virtalähteen jännite | 3,8...15V DC |
| Analogisten liittimien määrä | 8 |
| Syötön ja tulostuksen lukumäärä | 24 |
| Kellotaajuus | 12MHz |
| Käynnistyspiirin malli | A-Star Micro |
| Mikrokontrolleri | ATmega328PB |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista