Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PLASTROL Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johdon laji H07RN-F Kaapelin rakenne 5x1,5mm2 Kaapelin pituus 30m Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/3 (C) pistorasia Kaapelin/liittimen... Lue lisää
364,15 €(Sis.alv)
290,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-99244
- Paino: 9.99 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Liittimen malli: Schuko socket
- Nimellisjännite: 400V
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: PLASTROL
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/3 (C) pistorasia
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC 60309 3P+N+PE-pistorasia
- Tuotantosarja: POWER
- Max. toimintavirta: 16A
- Versio: kolmivaiheinen
- Versio: rumpu-
- Versio: varustettu pyörimättömillä pistorasioilla
- Kaapelin pituus: 30m
- Pistorasioiden määrä: 3
- Johdon laji: H07RN-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- normi: H07RN-F
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PLASTROL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johdon laji | H07RN-F |
| Kaapelin rakenne | 5x1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 30m |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/3 (C) pistorasia |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC 60309 3P+N+PE-pistorasia |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Eristeen väri | musta |
| Pistorasioiden määrä | 3 |
| Versio | kolmivaiheinen |
| Versio | rumpu- |
| Versio | varustettu pyörimättömillä pistorasioilla |
| Johtimien lukumäärä | 5 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Nimellisjännite | 400V |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Liittimen malli | Schuko socket |
| Tuotantosarja | POWER |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Yhteyskaapelin ominaisuudet | nollattava lämpösulake |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €