Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KERG Tiivistysluokka IP54 Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johtimen poikkileikkaus 1,5mm2 Pistorasioiden määrä 1 Johtimien lukumäärä 3 Kaapelin rakenne 5x1,5mm2 Kaapelin... Lue lisää
237,07 €(Sis.alv)
188,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KERG-W2253
- Paino: 4.4 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Resistanssi: kosteus
- Nimellisjännite: 400V
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: KERG
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC 60309 3P+N+PE-pistorasia
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC 60309 3P+N+PE-pistoke
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 20m
- Pistorasioiden määrä: 1
- Johdon laji: H05RR-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VERKKOJATKOKAAPELI - 5X1,5MM2 KUMI - MUSTA - PISTORAS.MÄÄRÄ: 1 W2253
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KERG |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 5x1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 20m |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Resistanssi | kosteus |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC 60309 3P+N+PE-pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC 60309 3P+N+PE-pistorasia |
| Johdon laji | H05RR-F |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Eristeen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista