Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEL Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johdon laji H05RR-F Kaapelin rakenne 3x2,5mm2 Kaapelin pituus 30m Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/3 (C) pistorasia Kaapelin/liittimen rakenne... Lue lisää
311,74 €(Sis.alv)
248,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-98700
- Paino: 6.91 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Liittimen malli: Schuko socket
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: punainen
- Valmistaja: KEL
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/3 (C) pistorasia
- Tuotantosarja: PROFESSIONAL
- Max. toimintavirta: 16A
- Versio: rumpu-
- Kaapelin pituus: 30m
- Pistorasioiden määrä: 4
- Johdon laji: H05RR-F
- Langan poikkileikkaus: 2,5mm<sup>2</sup>
- normi: H05RR-F
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KEL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johdon laji | H05RR-F |
| Kaapelin rakenne | 3x2,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 30m |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/3 (C) pistorasia |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Eristeen väri | punainen |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Versio | rumpu- |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 2,5mm2 |
| Nimellisjännite | 230V |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Liittimen malli | Schuko socket |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
| Tuotantosarja | PROFESSIONAL |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Yhteyskaapelin ominaisuudet | nollattava lämpösulake |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €