Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEL Eristeen väri musta Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johtimen poikkileikkaus 2,5mm2 Pistorasioiden määrä 3 Kaapelin pituus 10m Johtimien lukumäärä 3 Kaapelin rakenne... Lue lisää
84,46 €(Sis.alv)
67,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-99933
- Paino: 1.95 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: KEL
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/5 (E) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: IEC 60309 2P+E-pistoke
- Tuotantosarja: EXTREM
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 10m
- Pistorasioiden määrä: 3
- Johdon laji: H05RR-F
- Langan poikkileikkaus: 2,5mm<sup>2</sup>
- normi: H05RR-F
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KEL |
| Eristeen väri | musta |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johtimen poikkileikkaus | 2,5mm2 |
| Pistorasioiden määrä | 3 |
| Kaapelin pituus | 10m |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x2,5mm2 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 230V |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/5 (E) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | IEC 60309 2P+E-pistoke |
| Tuotantosarja | EXTREM |
| Johdon laji | H05RR-F |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Kytkentäkaapelin käyttö | leirintäalue |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €