Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KERG Tiivistysluokka IP54 Liittimen malli UNI-Schuko plug Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johtimen poikkileikkaus 2,5mm2 Pistorasioiden määrä 1 Johtimien lukumäärä 3... Lue lisää
306,41 €(Sis.alv)
244,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KERG-W2422
- Paino: 6.95 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Resistanssi: kosteus
- Nimellisjännite: 250V
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: KERG
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/5 (E) pistoke
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 40m
- Pistorasioiden määrä: 1
- Johdon laji: H05RR-F
- Langan poikkileikkaus: 2,5mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KERG |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johtimen poikkileikkaus | 2,5mm2 |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x2,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 40m |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 250V |
| Resistanssi | kosteus |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/5 (E) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Johdon laji | H05RR-F |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Eristeen väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €