Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KERG Versio rullattu Pistorasioiden määrä 4 Kaapelin pituus 10m Johtimien lukumäärä 3 Kaapelin rakenne 3x1mm2 Max. toimintavirta 10A Nimellisjännite 230V Kaapelin/liittimen rakenne... Lue lisää
25,00 €(Sis.alv)
19,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KERG-M02530
- Paino: 1.12 kg
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: KERG
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) kulmapistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/5 (E) pistoke
- Max. toimintavirta: 10A
- Versio: rullattu
- Kaapelin pituus: 10m
- Pistorasioiden määrä: 4
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1mm<sup>2</sup>
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VERKKOJATKOKAAPELI - 3X1MM2 PVC - MUSTA - PISTORAS.MÄÄRÄ: 4 M02530
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KERG |
| Versio | rullattu |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
| Kaapelin pituus | 10m |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Kaapelin rakenne | 3x1mm2 |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Nimellisjännite | 230V |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/5 (E) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) kulmapistoke |
| Johdon laji | H05VV-F |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | musta |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista