Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PLASTROL Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johdon laji H03VV-F Kaapelin rakenne 3x1mm2 Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/5 (E) pistoke Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/7 (E/F)... Lue lisää
11,71 €(Sis.alv)
9,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-98431
- Paino: 0.25 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: PLASTROL
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/5 (E) pistoke
- Tuotantosarja: STANDARD
- Max. toimintavirta: 10A
- Kaapelin pituus: 1,5m
- Pistorasioiden määrä: 1
- Johdon laji: H03VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1mm<sup>2</sup>
- normi: H05VV-F
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Tilattavissa 48 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PLASTROL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johdon laji | H03VV-F |
| Kaapelin rakenne | 3x1mm2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/5 (E) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 1,5m |
| Eristeen väri | musta |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Max. toimintavirta | 10A |
| Nimellisjännite | 230V |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Tuotantosarja | STANDARD |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista