Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEL Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johdon laji H05VV-F Kaapelin rakenne 3x1,5mm2 Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/3 (C) pistorasia Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/7 (E/F)... Lue lisää
41,09 €(Sis.alv)
32,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-97519
- Paino: 1.12 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Liittimen malli: Schuko socket
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: oranssi
- Valmistaja: KEL
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/3 (C) pistorasia
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 10m
- Pistorasioiden määrä: 1
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- normi: H05VV-F
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KEL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johdon laji | H05VV-F |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/3 (C) pistorasia |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 10m |
| Eristeen väri | oranssi |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 230V |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Liittimen malli | Schuko socket |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €