Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KERG Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johdon laji H05VV-F Kaapelin rakenne 3x1,5mm2 Pistorasioiden määrä 6 Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/5 (E) pistoke Kaapelin/liittimen... Lue lisää
29,82 €(Sis.alv)
23,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KERG-M02411
- Paino: 0.79 kg
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: valkoinen
- Valmistaja: KERG
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) kulmapistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/5 (E) pistoke
- Max. toimintavirta: 16A
- Versio: kytkimellä
- Kaapelin pituus: 5m
- Pistorasioiden määrä: 6
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KERG |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johdon laji | H05VV-F |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Pistorasioiden määrä | 6 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/5 (E) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) kulmapistoke |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | valkoinen |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 5m |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 230V |
| Versio | kytkimellä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €