Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VERKKOJATKOKAAPELI - 3X1,5MM2 - PISTORASIAT: 1 - PVC - ORANSSI



Valmistaja KEL Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johdon laji H05VV-F Kaapelin rakenne 3x1,5mm2 Pistorasioiden määrä 1 Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/17 (C) pistoke Kaapelin/liittimen... Lue lisää
121,01 €(Sis.alv)
96,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-96987
- Paino: 4.03 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: oranssi
- Valmistaja: KEL
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/17 (C) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/17 (C) pistorasia
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 40m
- Pistorasioiden määrä: 1
- Johdon laji: H05VV-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- normi: H05VV-F
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VERKKOJATKOKAAPELI - 3X1,5MM2 - PISTORASIAT: 1 - PVC - ORANSSI
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johdon laji | H05VV-F |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Pistorasioiden määrä | 1 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/17 (C) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/17 (C) pistorasia |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Eristeen väri | oranssi |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 40m |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 230V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista