Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEL Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johdon laji H05RR-F Kaapelin rakenne 3x1,5mm2 Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/5 (E) pistoke Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/7 (E/F) pistoke... Lue lisää
113,17 €(Sis.alv)
90,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-97784
- Paino: 3.57 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 230V
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: musta
- Valmistaja: KEL
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/5 (E) pistoke
- Max. toimintavirta: 16A
- Versio: rumpu-
- Kaapelin pituus: 20m
- Pistorasioiden määrä: 4
- Johdon laji: H05RR-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- normi: H05RR-F
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VERKKOJATKOKAAPELI - 3X1,5MM2 KUMI - MUSTA - PISTORAS.MÄÄRÄ: 4 W-97784
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johdon laji | H05RR-F |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/5 (E) pistoke |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Johdon eristemateriaali | kumi |
| Kaapelin pituus | 20m |
| Eristeen väri | musta |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Nimellisjännite | 230V |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
| Yhteyskaapelin ominaisuudet | nollattava lämpösulake |
| Versio | rumpu- |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Pistorasioiden määrä | 4 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista