Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEL Yhdistyskaapelin tyyppi verkkojatkokaapeli Johdon laji H07BQ-F Kaapelin rakenne 3x1,5mm2 Kaapelin pituus 5m Kaapelin/liittimen rakenne CEE 7/3 (C) pistorasia Kaapelin/liittimen rakenne... Lue lisää
85,32 €(Sis.alv)
67,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W-01197
- Paino: 0.86 kg
- Liittimen malli: Schuko socket
- Liittimen malli: UNI-Schuko plug
- Nimellisjännite: 250V
- Johdon eristemateriaali: PUR
- Johdon eristemateriaali: kumi
- Eristeen väri: musta
- Eristeen väri: sininen
- Valmistaja: KEL
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/7 (E/F) pistoke
- Kaapelin/liittimen rakenne: CEE 7/3 (C) pistorasia
- Max. toimintavirta: 16A
- Kaapelin pituus: 5m
- Kaapelin pituus: 25m
- Pistorasioiden määrä: 3
- Johdon laji: H07BQ-F
- Johdon laji: H05RR-F
- Langan poikkileikkaus: 1,5mm<sup>2</sup>
- normi: H05RR-F
- johtojen käyttö: ulkokäyttöön
- johtojen käyttö: sisäkäyttöön
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VERKKOJATKOKAAPELI - 3X1,5MM2 - 5M - PUR - SININEN - PISTORAS.MÄÄRÄ: 3 W-01197
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEL |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | verkkojatkokaapeli |
| Johdon laji | H07BQ-F |
| Kaapelin rakenne | 3x1,5mm2 |
| Kaapelin pituus | 5m |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/3 (C) pistorasia |
| Kaapelin/liittimen rakenne | CEE 7/7 (E/F) pistoke |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Eristeen väri | sininen |
| Pistorasioiden määrä | 3 |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1,5mm2 |
| Nimellisjännite | 250V |
| Max. toimintavirta | 16A |
| Liittimen malli | Schuko socket |
| Liittimen malli | UNI-Schuko plug |
| Liittimen väri | harmaa |
| Liittimen väri | sininen |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista