- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Adapterijohdot
- Autokaiuttimet ja soviterenkaat
- Auton sähkölisätarvikkeet
- Autopistokelaturit ja virtalähteet
- Autoradion ja verhoilun irroitusavaimet
- CD-vaihtajien johdot
- Kaapelit HF Parrot- ja THB-setteihin
- Soitinkehykset
- Autoradioliittimet
- AUX ja bluetooth liitännät
- Multimedia-adapterit
- Radion ja paneelin yhdistävät johdot
- Autokaiutinritilät ja soitinkotelot
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ART lähtöliittimen tyyppi USB A rasia lähtöliittimen tyyppi USB C rasia Car audio lisätarvikkeiden tyyppi USB virtalähde Nimellisvirta 1,5...3A Lähtöjännite 5...12V Virtalähteen... Lue lisää
12,26 €(Sis.alv)
9,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ART-AZ-C-U38W2
- Paino: 40.5 g
- Teho: 38W
- Nimellisvirta: 1,5...3A
- Valmistaja: ART
- Väri: musta
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Lähtöjännite: 5...12V
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: USB virtalähde
- Lähtöliittimen laji: USB A rasia
- Lähtöliittimen laji: USB C rasia
- Tuloliittimen laji: auton tupakansytyttimen pistoke
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ART |
| lähtöliittimen tyyppi | USB A rasia |
| lähtöliittimen tyyppi | USB C rasia |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | USB virtalähde |
| Nimellisvirta | 1,5...3A |
| Lähtöjännite | 5...12V |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Teho | 38W |
| Tuloliittimen laji | auton tupakansytyttimen pistoke |
| Väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista