
ESSENTRA
PIDIKE - ØNIPUN : 9,5MM - W: 12,7MM - TERÄS-ØASENNUSAUK.: 6,7MM
SPN-6
Tuotekoodi: SPN-6
4,01 €(Sis.alv)
3,20 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | MPC INDUSTRIES |
| Tarvikkeen tyyppi | pidike |
| nipun halkaisija | 9,5...11,1mm |
| Leveys | 13mm |
| Kahvan materiaali | teräs- |
| suojamateriaali | EPDM |
| Asennusaukon halkaisija | 6,5mm |
| Tuotantosarja | SL |
| Standardi | W1 |
| DIN-normi | DIN 3016 |
