Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MPC INDUSTRIES Tarvikkeen tyyppi pidike nipun halkaisija 7mm Leveys 12mm Kahvan materiaali teräs- suojamateriaali EPDM Asennusaukon halkaisija 5,3mm Tuotantosarja DL Standardi W1 DIN-normi... Lue lisää
0,59 €(Sis.alv)
0,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MPC-LKD10712
- Paino: 5.4 g
- Leveys: 12mm
- Asennusaukon halkaisija: 5,3mm
- Valmistaja: MPC INDUSTRIES
- Tuotantosarja: DL
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: pidike
- nipun halkaisija: 7mm
- DIN-normi: 3016
- DIN-normi: DIN 3016
- Standardi: W1
- suojamateriaali: EPDM
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PIDIKE - ØNIPUN : 7MM - W: 12MM - TERÄS-SUOJAMATERIAALI: EPDM - DL - W1 LKD10712
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MPC INDUSTRIES |
| Tarvikkeen tyyppi | pidike |
| nipun halkaisija | 7mm |
| Leveys | 12mm |
| Kahvan materiaali | teräs- |
| suojamateriaali | EPDM |
| Asennusaukon halkaisija | 5,3mm |
| Tuotantosarja | DL |
| Standardi | W1 |
| DIN-normi | DIN 3016 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista