Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PIDIKE - ØNIPUN : 74MM - W: 13MM - TERÄS-SUOJAMATERIAALI: EPDM - SL - W1
LKD1530 -AS



Valmistaja MPC INDUSTRIES Tarvikkeen tyyppi pidike Tuotantosarja SL Standardi W1 nipun halkaisija 74mm suojamateriaali EPDM Kahvan materiaali teräs- Asennusaukon halkaisija 6,5mm Leveys 13mm... Lue lisää
1,84 €(Sis.alv)
1,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MPC-LKD1530
- Paino: 46.1 g
- Leveys: 13mm
- Asennusaukon halkaisija: 6,5mm
- Valmistaja: MPC INDUSTRIES
- Tuotantosarja: SL
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: pidike
- nipun halkaisija: 74mm
- DIN-normi: 3016
- DIN-normi: DIN 3016
- Standardi: W1
- suojamateriaali: EPDM
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MPC INDUSTRIES |
| Tarvikkeen tyyppi | pidike |
| Tuotantosarja | SL |
| Standardi | W1 |
| nipun halkaisija | 74mm |
| suojamateriaali | EPDM |
| Kahvan materiaali | teräs- |
| Asennusaukon halkaisija | 6,5mm |
| Leveys | 13mm |
| DIN-normi | DIN 3016 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista