Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja MPC INDUSTRIES Tarvikkeen tyyppi pidike nipun halkaisija 29mm Leveys 12mm Kahvan materiaali teräs- suojamateriaali EPDM Asennusaukon halkaisija 5,3mm Tuotantosarja DL Standardi W1... Lue lisää
1,35 €(Sis.alv)
1,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MPC-LKD12912
- Paino: 20 g
- Leveys: 12mm
- Asennusaukon halkaisija: 5,3mm
- Valmistaja: MPC INDUSTRIES
- Tuotantosarja: DL
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: pidike
- nipun halkaisija: 29mm
- DIN-normi: 3016
- DIN-normi: DIN 3016
- Standardi: W1
- suojamateriaali: EPDM
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PIDIKE - ØNIPUN : 29MM - W: 12MM - TERÄS-SUOJAMATERIAALI: EPDM - DL - W1 LKD12912
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MPC INDUSTRIES |
| Tarvikkeen tyyppi | pidike |
| nipun halkaisija | 29mm |
| Leveys | 12mm |
| Kahvan materiaali | teräs- |
| suojamateriaali | EPDM |
| Asennusaukon halkaisija | 5,3mm |
| Tuotantosarja | DL |
| Standardi | W1 |
| DIN-normi | DIN 3016 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista