
ESSENTRA
PIDIKE - ØNIPUN : 22,2MM - W: 12,7MM - TERÄS-ØASENNUSAUK.: 6,7MM
SPN-14
Tuotekoodi: SPN-14
3,75 €(Sis.alv)
2,99 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MPC INDUSTRIES |
| Tarvikkeen tyyppi | pidike |
| Tuotantosarja | SL |
| Standardi | W1 |
| nipun halkaisija | 22,2...23,8mm |
| suojamateriaali | EPDM |
| Kahvan materiaali | teräs- |
| Asennusaukon halkaisija | 6,5mm |
| Leveys | 13mm |
| DIN-normi | DIN 3016 |
