Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TIE10 Toimintalämpötila -40...85°C Versio varustettu päällä, jolla on matala profiili Väri luonnollinen Tuotantosarja SlimFit Site-materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Siteen... Lue lisää
35,61 €(Sis.alv)
28,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TTLP7.6X400N
- Paino: 4.4 g
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TIE10
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 0,4m
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: SlimFit
- Versio: varustettu päällä, jolla on matala profiili
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 7,6mm
- Siteen maks. halkaisija: 105mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa 25 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TIE10 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Versio | varustettu päällä, jolla on matala profiili |
| Väri | luonnollinen |
| Tuotantosarja | SlimFit |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Siteen leveys | 7,6mm |
| Siteen maks. halkaisija | 105mm |
| Pituus | 0,4m |
| Siteen kestävyys | 540N |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €