FIX-MD-3.6X370
NIPPUSIDE - METALLILISÄYKSEN KANSSA - L: 370MM - W: 3,6MM - SININEN - Nippusiteet - FIX-MD-3.6X370 - 1
Valmistaja FIX&FASTEN Väri sininen Tuotantosarja Metal Detector Versio metallilisäyksen kanssa Site-materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Toimintalämpötila -40...85°C Siteen leveys 3,6mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FIX-MD-3.6X370
  • Paino: 1.8 g
  • Toimintalämpötila: -40...85°C
  • Valmistaja: FIX&FASTEN
  • Väri: sininen
  • Sovellus: elintarviketeollisuus
  • Pituus: 370mm
  • Syttyvyysluokka: UL94V-2
  • Tuotantosarja: Metal Detector
  • Versio: metallilisäyksen kanssa
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
  • Site-materiaali: polyamidi
  • Siteen leveys: 3,6mm
  • Siteen maks. halkaisija: 100mm
ValmistajaFIX&FASTEN
Värisininen
TuotantosarjaMetal Detector
Versiometallilisäyksen kanssa
Site-materiaalipolyamidi
SyttyvyysluokkaUL94V-2
Toimintalämpötila-40...85°C
Siteen leveys3,6mm
Siteen maks. halkaisija100mm
Pituus370mm