Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TIE10 Toimintalämpötila -40...85°C Tarvikkeen tyyppi Johtoside Väri sininen Versio metallilisäyksen kanssa Site-materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Siteen leveys 4,6mm Siteen... Lue lisää
15,57 €(Sis.alv)
12,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TT4.6X350BL
- Paino: 2.1 g
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TIE10
- Väri: sininen
- Sovellus: elintarviketeollisuus
- Pituus: 0,35m
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: MetalSense
- Versio: metallilisäyksen kanssa
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 4,6mm
- Siteen maks. halkaisija: 90mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NIPPUSIDE - METALLILISÄYKSEN KANSSA - L: 350MM - W: 4,6MM - SININEN TT5X350MD
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TIE10 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Väri | sininen |
| Versio | metallilisäyksen kanssa |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Siteen leveys | 4,6mm |
| Siteen maks. halkaisija | 90mm |
| Pituus | 0,35m |
| Siteen kestävyys | 216N |
| Tuotantosarja | MetalSense |
| Nippusiteiden ominaisuudet | detectable by a metal detector |
| Kauppanimi | detection cable tie |
| Sovellus | elintarviketeollisuus |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista