Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
NIPPUSIDE - L: 900MM - W: 12,5MM - MUSTA - POLYAMIDI - 1112N - ØMAKS: 265MM
FIX-S-12.5X900/BK



Valmistaja FIX&FASTEN Tarvikkeen tyyppi Johtoside Pituus 0,9m Siteen leveys 12,5mm Väri musta Site-materiaali polyamidi Siteen kestävyys 1112N Siteen maks. halkaisija 265mm... Lue lisää
91,36 €(Sis.alv)
72,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FIX-S-12.5X900BK
- Paino: 21 g
- Valmistaja: FIX&FASTEN
- Väri: musta
- Pituus: 0,9m
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 12,5mm
- Siteen maks. halkaisija: 265mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa 22 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | FIX&FASTEN |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Pituus | 0,9m |
| Siteen leveys | 12,5mm |
| Väri | musta |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Siteen kestävyys | 1112N |
| Siteen maks. halkaisija | 265mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €