Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BM GROUP Toimintalämpötila -60...300°C Site-materiaali ruostumaton teräs AISI 304 Siteen leveys 4,6mm Väri luonnollinen Siteen maks. halkaisija 265,7mm Pituus 840mm Tarvikkeen tyyppi... Lue lisää
67,77 €(Sis.alv)
54,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BMS8445
- Paino: 4.9 g
- Resistanssi: UV-säteet
- Toimintalämpötila: -60...300°C
- Valmistaja: BM GROUP
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 840mm
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: ruostumaton teräs AISI 304
- Siteen leveys: 4,6mm
- Siteen maks. halkaisija: 265,7mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NIPPUSIDE - L: 840MM - W: 4,6MM - RUOSTUMATON TERÄS AISI 304 - 890N BMS8445
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BM GROUP |
| Toimintalämpötila | -60...300°C |
| Site-materiaali | ruostumaton teräs AISI 304 |
| Siteen leveys | 4,6mm |
| Väri | luonnollinen |
| Siteen maks. halkaisija | 265,7mm |
| Pituus | 840mm |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Siteen kestävyys | 890N |
| Resistanssi | UV-säteet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista