FIX-S-4.8X750/BK
NIPPUSIDE - L: 750MM - W: 4,8MM - MUSTA - POLYAMIDI - 222N - ØMAKS: 227MM - Nippusiteet - FIX-S-4.8X750BK - 1
Valmistaja FIX&FASTEN Tarvikkeen tyyppi Johtoside Pituus 0,75m Siteen leveys 4,8mm Väri musta Site-materiaali polyamidi Siteen kestävyys 222N Siteen maks. halkaisija 227mm Tuotteen liitteet:... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FIX-S-4.8X750BK
  • Paino: 5.3 g
  • Valmistaja: FIX&FASTEN
  • Väri: musta
  • Pituus: 0,75m
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
  • Site-materiaali: polyamidi
  • Siteen leveys: 4,8mm
  • Siteen maks. halkaisija: 227mm
Tarvikkeen tyyppiJohtoside
Pituus0,75m
Siteen leveys4,8mm
Värimusta
Site-materiaalipolyamidi
Siteen kestävyys222N
Siteen maks. halkaisija227mm
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "NIPPUSIDE - L: 750MM - W: 4,8MM - MUSTA - POLYAMIDI - 222N - ØMAKS: 227MM" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä